Tvoření pro děti nebo s dětmi je výborná relaxační činnost. Nejenže se děti něco naučí, ale i vy se vrátíte do dětských let. Naleznete zde tvoření pro všechna roční období, malování, různé výtvarné techniky, modelování z hmoty Fimo, nějaké ukázky postaviček z látky, malování fixy na textil, malování na kamínky, apod. Také se zde bude přidávat tvoření na různé svátky jako jsou Den matek, Valentýn, Velikonoce, Vánoce, atd. Některé výrobky jsou vytvořeny pomocí fotografií z Pinterestu.
A tak se nám v republice rozpoutalo kamínkové vyměňování. Ze začátku mě to obcházelo a vůbec jsem se o tuto činnost nezajímala.

Vždy jsem obdivovala malíře a umělce. Obdivuji ty, kteří umí opravdu něco smysluplného namalovat. Mým snem bylo také něco na plátno namalovat.

Vyřezávaná dýně vypadá hezky, ale docela mi vadí, že pokud není dýně venku, ale doma, brzy začne plesnivět a osychat.

Jestliže rádi tvoříte s dětmi, hlavně těmi malými… doporučuji zkusit vytvořit tento obrázek.

Kreslené panenky na látce jsem objevila někde na Facebooku. Bohužel jsem si příspěvek neuložila. Nicméně ten nápad mě inspiroval a já dceři udělala do postele jak panenky, tak i pohádkové postavičky.

Vlasy do copu a želvičkové náušnice. Myslím, že každý pohled bude věnován jen vám.

Milujete Lékorky neboli lékořicové bonbóny? Tak tyto náušnice jsou pro vás tím pravým. Ovšem pozor na další milovníky Lékorek. Také by se vám mohlo stát, že se vám někdo zakousne do ucha.

Tyto náušnice jsou vhodné pro opravdové milovníky hranolek. Vytvořit tento typ náušnic není nic těžkého.

Vytvořit si nástěnku, abychom věděli, jak správně třídit odpad, je výborný nápad. Děti se tak naučí správně odpad roztřídit. Pokud si ji vytvoříte, můžete ji vystavit poblíž odpadkového koše.

Vyhledávání